Siemens
o EMT-Systems

To jeden z naszych najważniejszych partnerów edukacyjnych w tej części Europy.

Zobacz news
emt-systems szkolenia sterowniki plc programowanie

Tutorial: OPC UA w Siemens TIA Portal

Patryk Grelewicz omówił konfigurację i uruchomienie serwera OPC UA w środowisku TIA Portal.

Zobacz tutorial

Lifelong Learning

Doskonalenie umiejętności i zwiększanie kompetencji na każdym etapie kariery

zobacz więcej

[metaslider id=”576″]

Organizujemy szkolenia techniczne – temat poważny, ale podchodzimy do niego z pasją i otwartością. Cóż, nauka jest trochę jak Tetris – aby coś zbudować, trzeba sukcesywnie dokładać i dopasowywać do siebie różne elementy układanki.

To właśnie dlatego w EMT-Systems stworzyliśmy swego rodzaju ścieżkę szkoleń. Chcesz się przekwalifikować? Zdobyć nowy zawód? Nauczyć się wszystkiego od początku? Zacznij od kursu podstawowego. Z kolei jeśli masz już za sobą pewne doświadczenie, chcesz się dokształcać, być na bieżąco z nowościami w branży – idź na szkolenie zaawansowane.

profesjonalne warsztaty i szkolenia w Emt-Systems

Lider szkoleń technicznych

Zakres jest spory. Chyba nikt inny w Polsce nie ma tak szerokiego wyboru tematów. Od CNC, przez hydraulikę, pneumatykę, tworzywa sztuczne, roboty przemysłowe, aż po optymalizację procesów produkcji. Szkolimy operatorów, programistów, konstruktorów, a także kierowników średniego i wyższego szczebla chcących zgłębić tajniki metodologii zarządzania produkcją i utrzymania ruchu. Działy automatyki, techniczne oraz projektowo-konstrukcyjne, świat branży mechanicznej i energetycznej. Gościmy ludzi z całej Polski. Od 2016 roku przeszkoliliśmy ponad 70 tysięcy osób!

Nasze szkoleniowe bestsellery

Co nas wyróżnia?

To, na co stawiamy to praktyka. Cały czas doposażamy nasze laboratoria w urządzenia przemysłowe, dział techniczny w pocie czoła konstruuje nowe stanowiska szkoleniowe, a trenerzy doładowują swoje supermoce, żeby nauka była efektywna.

Współpracujemy z przedstawicielami przemysłu o wieloletnim doświadczeniu, wdrożeniowcami, a jednocześnie ludźmi komunikatywnymi, potrafiącymi skutecznie przekazać bardzo zaawansowaną, specjalistyczną wiedzę. Pozyskanie takich ekspertów bywa czasem wyzwaniem, jednak mamy świadomość, że bez nich nawet najlepszy program szkoleniowy i najnowocześniejszy sprzęt na niewiele się zda, wkładamy więc dużo wysiłku w penetrowanie rynku i rekrutowanie najlepszych z najlepszych.

Przyjemne z pożytecznym

Bardzo dbamy również o komfort naszych kursantów. Szkolenia odbywają się w świetnie wyposażonych, przestronnych, nowoczesnych laboratoriach, przy indywidualnych stanowiskach z naprawdę dużą ilością sprzętu. Pilnie wczytujemy się w ankiety satysfakcji i wyciągamy wnioski.

Każdej grupie przydzielamy indywidualnych opiekunów szkoleń – w każdym momencie można zwrócić się do nich z prośbą o pomoc czy radę. W przerwach pomiędzy nauką kursanci mogą korzystać z dobrodziejstw bogato wyposażonego barku kawowego oraz z fotela masującego! Z kolei, aby umilić czas po szkoleniu, przygotowaliśmy specjalne Karty Kursanta, upoważniające do zniżek w wybranych gliwickich lokalach partnerskich. Rabatów udzielamy także na zakupy w naszym sklepie z Zawodowymi Koszulkami! Latem zapraszamy do strefy chilloutu i organizujemy grille integracyjne.

Cały czas chcemy dzielić się z Wami swoim doświadczeniem, wychodzić naprzeciw, spotykać się i rozmawiać. Teraz też będziemy pokazywać co się u nas dzieje, również dzięki temu blogowi. Śledźcie nas, czytajcie i czekajcie na więcej! 😉

warsztaty i szkolenia w Emt-Systems - wykres

warsztaty i szkolenia w Emt-Systems - wykres

Dowiedz się o nas więcej: