Zapraszamy na bezpłatny webinar z zakresu Diagnostyka sieci PROFINET z wykorzystaniem narzędzi Indu-Sol, w którym Tymoteusz Wojniak z firmy STERCONTROL przedstawi zagadnienia z zakresu:

  • praktycznego zastosowania narzędzi diagnostycznych dla sieci PROFINET w celu szybkiej lokalizacji awarii, badania stabilności oraz zwiększenia niezawodności sieci,
  • podstawowych wartości jakościowych, świadczących o stabilności sieci PROFINET,
  • rozwiązań diagnostycznych dla sieci PROFINET na przykładzie aplikacji przemysłowej (zestaw demonstracyjny) oraz innych przykładów z serwisów diagnostycznych.

Tymoteusz Wojniak to specjalista z obszaru techniki napędowej o stałej prędkości obrotowej z wykorzystaniem systemu SIMOCODE pro. W firmie STERCONTROL – automatyk na stanowisku inżyniera ds. wsparcia technicznego z zakresu rozwiązań automatyki oraz diagnostyki sieci przemysłowych. Zakres pracy: dobór rozwiązań, konsultacje i wsparcie projektowe, diagnostyka oraz audyty sieci, pomoc przy konfiguracji i parametryzacji urządzeń dla IIoT, routery przemysłowe, zdalny dostęp do maszyny, wymiana danych z chmurą. Certyfikowany inżynier sieci PROFINET oraz PROFIBUS.

Zainteresowanych tematyką szkoleń z zakresu sieci przemysłowych zapraszamy do zapoznania się z pełną listą kursów. Wybrane szkolenia odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Chcesz podzielić się wiedzą? Udostępnij wpis: