Zapraszamy na webinar z zakresu Diagnostyka Siemens Simatic S7-1500/1200 w TIA Portal. Spotkanie prowadzi mgr inż. Marcin Podsiadły – programista systemów sterowania specjalizujący się w programowaniu sterowników PLC w środowisku SIEMENS TIA Portal. Zwycięzca pierwszej edycji Mistrzostw Polski Programistów PLC, organizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Z tytułu doświadczenia tworzy dla EMT-Systems nowe dokumentacje szkoleniowe obejmujące zarówno kursy eksperckie, jak i kursy programowania sterowników PLC na poziomach podstawowych i zaawansowanych.

Zagadnienia poruszane podczas webinaru:

  • Implementacja systemu komunikatów tekstowych oparciu o bloki przerwań diagnostycznych
  • Przegląd narzędzi diagnostycznych środowiska TIA Portal dla sterowników S7-1500/S7-1200
  • Możliwości sprzętowe modułów S7-1500/S7-1200 pod kątem zdarzeń diagnostycznych
  • Wykorzystanie zaawansowanych funkcji programowych do archiwizacji alarmów
  • Wykorzystanie wykresów Traces do automatycznej detekcji sytuacji alarmowych w procesie

Zainteresowanych tematyką szkoleń z zakresu systemów sterowania i wizualizacji zapraszamy do zapoznania się z pełną listą kursów.

Aktualnie trwają zapisy na promocyjne kursy w STREFIE KOMPETENCJI AUTOMATYKA. STREFA obejmuje bogatą infrastrukturę szkoleniową i kilkustopniową, najbardziej kompleksową ścieżkę szkoleniową w Polsce, pozwalającą w sposób usystematyzowany rozwijać umiejętności pracy w środowisku TIA Portal. Sprawdź listę kursów w cenie 1500 zł!

Chcesz podzielić się wiedzą? Udostępnij wpis: