Zapraszamy na webinar z zakresu Solid Edge Rapid Prototyping Modelling – techniki modelowania pod wydruk FDM. Plan wydarzenia obejmuje:

  • omówienie podstawowych założeń modelowania sekwencyjnego,
  • optymalizację kształtu z uwzględnieniem metody wytwarzania, jaką jest druk przestrzenny 3D,
  • zastosowanie podstawowych parametrów eksportu plików do formatu .stl oraz .3mf,
  • dobór odpowiednich parametrów wydruku w oprogramowaniu Prusa Slicer,
  • sesję Q&A

Spotkanie prowadzi mgr inż. Łukasz Grabowski – ekspert w dziedzinie oprogramowania PLM Siemens NX oraz Siemens Solid Edge, a także programowania i obsługi obrabiarek CNC, przeprowadzania symulacji CAE – wytrzymałościowych, cieplnych oraz aerodynamicznych, ruchu maszyn, układów oraz konstrukcji. Z EMT-Systems współpracuje już od 5 lat i ma za sobą całe mnóstwo przeprowadzonych szkoleń z zakresu PLM, CAD, CAE, CNC. Dodatkowo Łukasz udziela się w projektach naukowo-badawczych we współpracy z firmami z branży automotive i jest członkiem Zarządu Fundacji Greenpower Polska.

Zainteresowanych tematyką szkoleń z zakresu SIEMENS NX zapraszamy do zapoznania się z pełną listą kursów. W ostatnim czasie powołaliśmy także pierwsze szkolenia ON-LINE z zakresu NX CAM i NX CAD. Zapraszamy również na praktyczne szkolenia z druku 3D, które w tym roku otrzymały Medal Europejski, potwierdzający wysoką jakość usług.

Chcesz podzielić się wiedzą? Udostępnij wpis: