Zapraszamy na najnowszy webinar z robotyki. Spotkanie prowadzi Wojciech Szulc – trener EMT-Systems, który zaprojektował i stworzył pierwszy system platformy szkoleniowej dla robotów przemysłowych zaczynając od robota ABB IRB1200. Podczas pracy integratorskiej czynnie uczestniczył w uruchamianiu linii przemysłowej Land Rovera Discovery oraz modelu Defender w zakładzie JLR Nitra na Słowacji (panel boczny prawy, panel boczny lewy, sekcja dachowa; 15 Sterowników PLC, 90 robotów przemysłowych ABB).
Prowadził proces certyfikacji CE zrobotyzowanego stanowiska edukacyjnego dla Politechniki Śląskiej oraz opracował pełną dokumentację stanowiska. Uruchomił i wyszkolił zespół pomiarowy składający się z 3 osób, wykonywał pomiary baz i narzędzi robotów przemysłowych na liniach: Sindelfingen Daimler S-Class, Zwickau VW ID.3, Emden VW Arteon Shooting Break, Bremen Daimler C-Class, gdzie pracował również w charakterze robotyka. Supportował wirtualne uruchomienie dla projektu VW T7 Hannover z zakresu robota ABB. W EMT-Systems Wojtek Szulc prowadzi szkolenia z zakresu Programowania Robotów Przemysłowych ABB.

Zakres tematyczny webinaru:

  • Typy robotów przemysłowych
  • Koordynaty pozycji robotów przemysłowych, a norma ISO 9787
  • Typy ruchów robotów przemysłowych – Jak sobie z nimi radzić?
  • Wyznaczanie układu narzędzia
  • Wyznaczanie układu bazy

Zainteresowanych tematyką szkoleń z zakresu robotów przemysłowych ABB, KUKA, FANUC, YASKAWA i COMAU zapraszamy do zapoznania się z pełną listą kursów. Wybrane szkolenia odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Chcesz podzielić się wiedzą? Udostępnij wpis: