Trenerzy szkoleń z robotów ABB
Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z poszczególnych dziedzin, specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prac wdrożeniowo-inżynierskich, dydaktyki i prowadzenia szkoleń. Nasi trenerzy to praktycy prezentujący podczas zajęć konkretne sytuacje, z którymi spotkali się w pracy zawodowej.
Grzegorz Noga
Ekspert z dziedziny programowania robotów przemysłowych, specjalizujący się robotach marki ABB, FANUC, KUKA, Yaskawa, oprogramowaniu Proces Simulate.
Wieloletni praktyk w programowaniu robotów przemysłowych różnych producentów (Fanuc, Kuka, ABB) – tysiące uruchomionych robotów na terenie całej Europy u najważniejszych producentów motoryzacyjnych (m.in. Ford, Opel, Skoda, Volvo, VW, Porsche). Programista sterowników PLC (Siemens) głównie w przemyśle motoryzacyjnym. Praktyk z dużym doświadczeniem w programowaniu off-line robotów przemysłowych (Robcad, Process Simulate) – setki przygotowanych programów off-line.
Wojciech Szulc
Ekspert z dziedziny programowania robotów przemysłowych, specjalizujący się robotach marki KUKA, ABB.
Od 8 lat programuje roboty przemysłowe w koncernach automotive (Daimler, VW, Jaguar Land Rover) oraz u poddostawców, odpowiadając za uruchomienia, integrację, optymalizację czasu cyklu i systemy bezpieczeństwa. Wspiera tworzenie standardów wewnątrzzakładowych oraz jest odpowiedzialny za pomiary linii zrobotyzowanych w celu efektywnego wdrożenia symulacji. Specjalizuje się w pracy z robotami ABB i KUKA, wykorzystując protokoły komunikacyjne takie jak ProfiNET, ProfiBUS, Ethernet IP, EtherCAT, DeviceNet.
Karol Franc
Ekspert z dziedziny uruchamiania i programowania robotów przemysłowych, specjalizujący się w robotach marki ABB, FANUC, KUKA.
Ponad 8-letnie doświadczenie integratorskie w zakresie uruchamiania i programowania robotów przemysłowych w największych zakładach branży motoryzacyjnej na terenie Polski i poza jej granicami. Koordynator i trener szkoleń z zakresu programowania robotów ABB, KUKA, FANUC. Prowadzi również zajęcia z robotów FANUC w ramach studiów podyplomowych „Automatyzacja, Robotyzacja i Cyfryzacja Procesów Produkcyjnych” w Politechnice Śląskiej.