Zapraszamy na bezpłatny webinar: Panele operatorskie – korzyści oraz zagrożenia, w którym Michał Frątczak – ekspert w zakresie systemów PLC i HMI – omówi możliwości wykorzystania paneli operatorskich Siemens:

  • Korzyści dostępnych funkcji paneli operatorskich Siemens,
  • Informacje o niebezpieczeństwach czyhających po stronie paneli operatorskich,
  • Prawidłowa kopia zapasowa i jej wykorzystanie.

Webinar prowadzi Michał Frątczak – ekspert w zakresie systemów PLC i HMI, zawodowo zajmujący się problemami modelowania i regulacji procesów ciągłych. Jego osiągnięcia zawodowe obejmują szerokie spektrum działalności, poczynając od projektowania i uruchamiania aplikacji dla międzynarodowych korporacji, a kończąc na nadzorowaniu projektów badawczo rozwojowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia i prowadzenia szkoleń z zagadnień dotyczących systemów sterowania, wizualizacji HMI oraz standardu OPC. Jest autorem materiałów szkoleniowych oraz artykułów konferencyjnych. Ponadto jest współautorem innowacji produktowej o zasięgu międzynarodowym, dotyczącej modelowania rzeczywistych procesów technologicznych. Na co dzień swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w firmie Inverse Control oraz jako trener w EMT-Systems.

Zainteresowanych tematyką szkoleń z zakresu systemów sterowania i wizualizacji zapraszamy do zapoznania się z pełną listą kursów. Wybrane szkolenia odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Chcesz podzielić się wiedzą? Udostępnij wpis: