Imponującą kwotę 123 000 zł zebrano podczas aukcji na rzecz Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej przy Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Tak zakończył się I Gliwicki Bal Charytatywny. Dzięki hojności gości ze świata biznesu, polityki i nauki będzie można wesprzeć leczenie pacjentów onkologicznych, zarówno tych małych jak i dorosłych.

Na licytacji nie zabrakło niezwykłych przedmiotów. Wśród nich znalazł się m.in. ufundowany przez EMT-Systems voucher na przelot samolotem dwusilnikowym, Złoty Karnet na wszystkie tegoroczne koncerty w Cechowni czy też dzień w Sejmie z prof. Markiem Gzikiem.

Eleganckie wnętrza Restauracji Cechownia, w której odbywał się Bal, stworzyły doskonałą atmosferę sprzyjającą zarówno kuluarowym rozmowom, jak i tańcom na parkiecie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim współorganizatorom oraz gościom, którzy włączyli się w to szlachetne przedsięwzięcie. Mamy mamy nadzieję, że event na stałe zagości na charytatywnej mapie Śląska.

Organizatorami balu byli: EMT-Systems wraz z prezesem zarządu Grzegorzem Wszołkiem, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach wraz z prezydentem Wiktorem Pawlikiem, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice wraz z prezesem Krzysztofem Szalińskim, Drukarnia J&L wraz z dyrektorem zarządzającym Leszkiem Żochowskim.

Honorowy patronat nad Balem objął prof. dr hab. n. med. Krzysztof Składowski, dyrektor Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, Prezydent Miasta Gliwice Adam Neumann oraz Górnośląska Fundacja Onkologiczna.

Patronat medialny: Europerspektywy, Dzisiaj w Gliwicach, Why Story Polska.

Fot. Krzysztof Krzemiński | Krzemiński Photography