emt-systems_panel_Unified_Comfort

Jedną z najważniejszych zmian i nowości w edukacji z Siemens Industrial Automation Systems jest nie tylko wersja TIA Portal V19, ale przede wszystkim coraz większa liczba funkcjonalności paneli operatorskich WinCC Unified Comfort.

SIMATIC WinCC Unified to najnowsza i docelowo wiodąca platforma systemów wizualizacji w TIA Portal. Zastosowanie najnowszych technologii webowych, kolaboracja urządzeń WinCC Unified, grafik wektorowych czy obsługa aplikacji w warstwie brzegowej to tylko wybrane z kluczowych funkcjonalności, które wprowadzają systemy wizualizacji na zupełnie nowy poziom. Należy przy tym pamiętać, że w roku 2024 r. rozpocznie się proces wycofywania modeli paneli WinCC Comfort.

Firma Siemens uznała EMT-Systems za jednego z najważniejszych partnerów edukacyjnych w tej części Europy doceniając nasze doświadczenie, zaangażowanie i nowatorskie podejście do szkoleń. 

W EMT-Systems jesteśmy również gotowi na nadchodzące zmiany w edukacji z Siemens Industrial Automation Systems. Pod koniec ubiegłego roku wyposażyliśmy nasze laboratoria w rzeczywiste panele WinCC Unified i zbudowaliśmy nowe zestawy szkoleniowe – zobacz Galerię. Powołano również pionierskie propozycje szkoleń:

TIA-UNIM to szkolenie migracyjne z platformy WinCC Comfort do WinCC Unified Comfort nastawione na wskazanie kluczowych różnic w projektowaniu, architekturze oraz uruchamianiu systemów wizualizacji WinCC Unified dla użytkowników znających dotychczasowe rozwiązania platformy WinCC Comfort.

TIA-UNI1 to szkolenie podstawowe wprowadzające do świata tworzenia wizualizacji paneli HMI dla osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia w tworzeniu wizualizacji.

W 2024 roku w ramach EMT Tour, 2 lutego i 15 marca odbędą się bezpłatne warsztaty „Strefa Kompetencji w TIA Portal V19 – najnowsze możliwości zintegrowanego środowiska programistycznego” z prezentacją „WinCC Unified – najważniejsze praktyczne możliwości nowej platformy wizualizacji”. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, wystarczy rejestracja

Za nami również pierwsze pełne pilotażowe realizacje szkoleń WinCC Unified w TIA Portal, po których uczestnicy podzielili się opiniami:

Zdecydowanie polecam szkolenie. Profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt i wyposażenie laboratorium. Zdecydowanie na plus otwartość i wszechstronna wiedza prowadzącego poparta doświadczeniem oraz ciągłym rozwojem. – Michał, Katowice

Zdecydowanie polecam to szkolenie! Nowości przedstawione w przyjemny sposób. Prowadzący posiada wielka wiedzę. – Przemek, Bielsko-Biała

Duża dawka wiedzy podana w przyjemnej atmosferze! – Mateusz, Tychy

Konkretne przykłady oparte na doświadczeniu prowadzącego, reakcja na pytania uczestników. – Dariusz, Chemnitz

Przypominamy również o najbliższym webinarze organizowanym przez Siemens Polska w związku z wprowadzaniem Unifide:

1 lutego 2024 r. (czwartek) – WEBINAR „Rozszerzenie funkcjonalności paneli Unified Comfort”

Już niebawem przekażemy kolejne szczegóły tego projektu.

Zobacz Galerię