Zapraszamy na Noc Innowacji w ramach Digital Festival 2023. To kilkadziesiąt inspirujących spotkań z nowymi technologiami. Konkursy, quizy, webinaria i warsztaty – wszystko w trakcie sześciu festiwalowych edukacyjnych tygodni – od 1 października do 10 listopada 2023. EMT-Systems, największe w Polsce centrum szkoleń technicznych, jest partnerem festiwalu.

W ramach tej niezwykłej edukacyjno-technologicznej inicjatywy, która otwiera dla wszystkich świat nowych technologii, cyfryzacji i sztucznej inteligencji na każdym poziomie zaawansowania, przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje.

20 października, w ramach Nocy Innowacji, mamy prawdziwą okazję dla wszystkich, którzy z bliska chcą zobaczyć najnowocześniejsze technologie oraz odwiedzić miejsce, w którym królują wyjątkowe rozwiązania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „O czym śnią roboty? EMT-Systems Innovate & Explore Night.” To niezwykły spacer po laboratoriach naszego centrum szkoleniowego w gliwickiej Cechowni. Zapraszamy całe rodziny od 16.00 do 18.00. Udział w zwiedzaniu jest bezpłatny i możliwy po rejestracji w formularzu. 

Z kolei razem z trenerami-ekspertami EMT-Systems w ramach festiwalowej Akademii SkillUp proponujemy dawkę wiedzy pod hasłem „Programowanie sterowników PLC. Narzędzia, języki, ciekawostki”. To przekazana w przystępny sposób garść praktycznych porad w formie filmowych tutoriali dostępnych online. Pełną ofertę szkoleniową w zakresie systemów sterowania i wizualizacji można znaleźć pod tym linkiem.

Obecnie w Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems w Gliwicach, najbardziej kompleksowym ośrodku kursów technicznych w kraju, dysponującym potężnym zapleczem technicznym, ulokowanym w 45 zaawansowanych laboratoriach szkoleniowych, oferujemy 229 różnych kursów technicznych. Wśród nich jest aż 13 jest bezpośrednio skupionych na robotach przemysłowych.

Warto skorzystać z okazji i poszerzyć swoje horyzonty a także być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Dołącz do nas na Digital Festival 2023!