Zapraszamy na szóstą już odsłonę NX-owych webinarów. Tym razem na tapecie: NX Synchronous Modelling – zalety techniki synchronicznej w kontekście modelowania pod wydruk 3D w technologii FDM. Plan wydarzenia obejmuje:

  • omówienie translatorów dostępnych w środowisku Siemens NX;
  • modyfikowanie podstawowych wymiarów brył oraz cech tj. zaokrąglenia, fazy i otwory;
  • wprowadzanie korekt wymiarowych na podstawie wydrukowanych części,
  • omówienie podstawowych parametrów eksportu plików do formatu .stl oraz .3mf,
  • sesję Q&A

Spotkanie prowadzi mgr inż. Michał Sobek – ekspert w dziedzinie oprogramowania PLM Siemens NX oraz Siemens Solid Edge, a także programowania i obsługi obrabiarek CNC, przeprowadzania symulacji CAE – wytrzymałościowych, cieplnych oraz aerodynamicznych, ruchu maszyn, układów oraz konstrukcji. Z nami współpracuje już od 5 lat i ma za sobą całe mnóstwo przeprowadzonych szkoleń z zakresu PLM, CAD, CAE, CNC. Dodatkowo Michał udziela się w projektach naukowo-badawczych we współpracy z firmami z branży automotive i jest członkiem Zarządu Fundacji Greenpower Polska.

Zainteresowanych tematyką szkoleń z zakresu SIEMENS NX zapraszamy do zapoznania się z pełną listą kursów. W ostatnim czasie powołaliśmy także pierwsze szkolenia ON-LINE z zakresu NX CAM i NX CAD. Zapraszamy również na praktyczne szkolenia z druku 3D, które w tym roku otrzymały Medal Europejski, potwierdzający wysoką jakość usług.

Chcesz podzielić się wiedzą? Udostępnij wpis: