Z dumą i radością informujemy, że EMT-Systems osiągnęło rekordowe wyniki w pierwszym półroczu 2023 roku! To był czas intensywnej pracy, poświęcenia i zaangażowania całego zespołu, klientów oraz partnerów.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy osiągnęliśmy rekordową liczbę zrealizowanych szkoleń, a liczba uczestników przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy dumni, że udało nam się dostarczyć najwyższej jakości szkolenia techniczne, spełniając potrzeby klientów z różnych branż.

W pierwszym półroczu przeprowadziliśmy 629 szkoleń dla 5713 osób! To więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, który do tej pory był najbardziej intensywnym czasem w historii działalności naszej firmy.

EMT-Systems kontynuuje swoje zaangażowanie w rozwój pracowników zakładów i zapewnienie im kompetencji niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku przemysłowym. Z naszych doświadczeń wiemy, że inwestowanie w nowe umiejętności przekłada się na wzrost wydajności i innowacyjności przedsiębiorstw Przemysłu 4.0. Mając to na uwadze stale pracujemy nad dostosowaniem naszej oferty do zmian na rynku.

W 2023 roku w naszej ofercie mamy rekordową ilość 229 szkoleń technicznych. Wśród nich jest 31 zupełnie nowych propozycji. Oferta szkoleniowa EMT-Systems mocno rozbudowała się o kursy wspierające między innymi zarządzanie jakością czy zarządzanie zakładem produkcyjnym.

Nasza baza szkoleniowa wzbogaciła się o nowe wyposażenie. Wspólnie z firmą SKF uruchomiliśmy w naszej siedzibie najnowocześniejsze w Polsce, specjalistyczne laboratorium szkoleniowe z zakresu technologii łożysk.

Nieustannie rozbudowujemy nasz zespół trenerów – ekspertów w swoich dziedzinach, dzięki czemu uczestnicy kursów EMT-Systems otrzymują najbardziej aktualną i praktyczną wiedzę. Nasze innowacyjne podejście do nauczania oraz nowoczesna baza szkoleniowa zdobyły uznanie wśród kursantów, co zaowocowało powtarzającymi się rezerwacjami i referencjami.

Z powodzeniem zakończyliśmy 1. edycję Studiów Podyplomowych  Automatyzacja, Robotyzacja i Cyfryzacja Procesów Produkcyjnych – ARiCPP prowadzonych wspólnie Wydziałem Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej. Obecne trwa rekrutacja na 2. edycję studiów.

Otrzymaliśmy też kolejne wyróżnienia – Medale Europejskie – za szkolenia ze Strefy Kompetencji TIA Portal. Są to 22 kursy związane z programistycznym środowiskiem projektowym. Strefa obejmuje kursy inżynierskie z zakresu programowania PLC, języków programowania PLC, HMI i SCADA, technik napędowych, sieci przemysłowych, a także szkolenia specjalistyczne m.in. z zakresu Safety Advanced.

Jednak nasze osiągnięcia nie kończą się na oferowaniu kursów. Bardzo często bezpłatnie dzielimy się wiedzą. Na uwagę zasługuje EMT TOUR. To największy w Polsce cykl bezpłatnych warsztatów technicznych dla profesjonalistów organizowany przez EMT-Systems już od 10 lat. W pierwszym półroczu 2023 roku zorganizowaliśmy 7 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 400 uczestników! Stale rozwijamy ofertę bezpłatnych tutoriali technicznych z zakresu programowania sterowników TIA Portal.

Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania naszego utalentowanego zespołu i zaufania naszych klientów, których wsparcie jest dla nas niezastąpione. Dziękujemy Wam za okazane nam zaufanie i obiecujemy, że dalej będziemy dążyć do doskonalenia naszych szkoleń, aby pomóc Wam w osiąganiu sukcesów w dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej.

Z niecierpliwością wyczekujemy drugiego półrocza i wspólnie osiągniemy jeszcze więcej. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej pasjonującej podróży w kierunku doskonałości w prowadzeniu szkoleń technicznych!

Poznaj EMT-Systems – największe Centrum Szkoleń Inżynierskich w Polsce!