Terminarz szkoleń i kursów
Pneumatyka przemysłowa
- 18-20 marca
- 25-27 marca
- 03-05 kwietnia
- 08-10 kwietnia
- 17-19 kwietnia
- 22-24 kwietnia
- 08-10 maja
- 13-15 maja
- 20-22 maja
- 03-05 czerwca
- 10-12 czerwca
- 17-19 czerwca
- 01-03 lipca
- 28-30 sierpnia
- 02-04 września
- 23-25 września
- 30 września-02 października
- 09-11 października
- 21-23 października
- 06-08 listopada
- 18-20 listopada
- 25-27 listopada
- 02-04 grudnia
- 09-11 grudnia
- 18-20 grudnia
- 27-29 marca
- 10-12 kwietnia
- 24-26 kwietnia
- 22-24 maja
- 27-29 maja
- 05-07 czerwca
- 12-14 czerwca
- 04-06 września
- 09-11 września
- 25-27 września
- 07-09 października
- 16-18 października
- 04-06 listopada
- 27-29 listopada
- 04-06 grudnia
- 16-18 grudnia
- 14-15 maja
- 28-29 października
- 15-16 kwietnia
- 16-17 września
Hydraulika siłowa
- 18-20 marca
- 20-22 marca
- 03-05 kwietnia
- 08-10 kwietnia
- 15-17 kwietnia
- 24-26 kwietnia
- 06-08 maja
- 08-10 maja
- 13-15 maja
- 15-17 maja
- 20-22 maja
- 03-05 czerwca
- 10-12 czerwca
- 17-19 czerwca
- 19-21 czerwca
- 24-26 czerwca
- 26-28 czerwca
- 01-03 lipca
- 08-10 lipca
- 28-30 sierpnia
- 02-04 września
- 11-13 września
- 16-18 września
- 23-25 września
- 30 września-02 października
- 09-11 października
- 14-16 października
- 21-23 października
- 04-06 listopada
- 13-15 listopada
- 18-20 listopada
- 20-22 listopada
- 02-04 grudnia
- 09-11 grudnia
- 11-13 grudnia
- 16-18 grudnia
- 10-12 kwietnia
- 24-26 kwietnia
- 08-10 maja
- 22-24 maja
- 05-07 czerwca
- 19-21 czerwca
- 26-28 czerwca
- 04-06 września
- 11-13 września
- 02-04 października
- 23-25 października
- 06-08 listopada
- 27-29 listopada
- 04-06 grudnia
- 11-13 grudnia
- 24-26 kwietnia
- 22-24 maja
- 05-07 czerwca
- 02-04 października
- 13-15 listopada
- 04-06 grudnia
- 27-29 marca
- 17-19 kwietnia
- 08-10 maja
- 22-24 maja
- 12-14 czerwca
- 26-28 czerwca
- 28-30 sierpnia
- 25-27 września
- 09-11 października
- 16-18 października
- 23-25 października
- 13-15 listopada
- 27-29 listopada
- 04-06 grudnia
- 18-20 grudnia
Hydraulika siłowa w maszynach i urządzeniach mobilnych
- 20-22 marca
- 15-17 maja
- 18-20 września
- 06-08 listopada
Ciecze hydrauliczne
Hydrotronika
Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC
- 18-22 marca
- 08-12 kwietnia
- 15-19 kwietnia
- 22-26 kwietnia
- 13-17 maja
- 20-24 maja
- 10-14 czerwca
- 17-21 czerwca
- 24-28 czerwca
- 01-05 lipca
- 08-12 lipca
- 19-23 sierpnia
- 26-30 sierpnia
- 09-13 września
- 23-27 września
- 30 września-04 października
- 14-18 października
- 21-25 października
- 04-08 listopada
- 18-22 listopada
- 25-29 listopada
- 02-06 grudnia
- 09-13 grudnia
- 16-20 grudnia
- 06-10 maja
- 03-07 czerwca
- 16-20 września
- 14-18 października
- 18-22 listopada
- 09-13 grudnia
- 25-29 marca
- 06-10 maja
- 03-07 czerwca
- 16-20 września
- 04-08 listopada
- 02-06 grudnia
- 19-21 marca
- 23-25 września
- 26-28 marca
- 24-26 czerwca
- 16-18 grudnia
- 03-05 kwietnia
- 27-29 maja
- 02-04 października
- 13-15 listopada
Frezarki i tokarki konwencjonalne
- 25-29 marca
- 15-19 kwietnia
- 06-10 maja
- 20-24 maja
- 10-14 czerwca
- 17-21 czerwca
- 01-05 lipca
- 26-30 sierpnia
- 09-13 września
- 16-20 września
- 07-11 października
- 21-25 października
- 04-08 listopada
- 18-22 listopada
- 02-06 grudnia
- 09-13 grudnia
Budowa maszyn
- 27-29 marca
- 15-17 maja
- 26-28 czerwca
- 18-20 września
- 09-11 października
- 20-22 listopada
- 11-13 grudnia
- 03-05 kwietnia
- 08-10 maja
- 10-12 czerwca
- 01-03 lipca
- 28-30 sierpnia
- 16-18 września
- 21-23 października
- 06-08 listopada
- 02-04 grudnia
- 06-07 czerwca
- 24-25 października
- 19-21 marca
- 14-16 maja
- 25-27 czerwca
- 24-26 września
- 15-17 października
- 13-15 listopada
- 10-12 grudnia
- 20-22 marca
- 05-07 czerwca
- 25-27 września
- 23-25 października
- 04-06 grudnia
- 20-22 marca
- 10-12 kwietnia
- 08-10 maja
- 22-24 maja
- 19-21 czerwca
- 04-06 września
- 02-04 października
- 27-29 listopada
- 04-06 grudnia
- 24-26 kwietnia
- 12-14 czerwca
- 25-27 września
- 23-25 października
- 18-20 grudnia
Diagnostyka techniczna wibroakustyka
- 18-20 marca
- 08-10 kwietnia
- 20-22 maja
- 10-12 czerwca
- 02-04 września
- 14-16 października
- 04-06 listopada
- 02-04 grudnia
- 15-17 kwietnia
- 24-26 czerwca
- 16-18 września
- 09-11 grudnia
- 13-14 maja
- 01-02 lipca
- 09-10 września
- 21-22 października
- 18-19 listopada
Jakość Produkcji
- 22-24 maja
- 07-09 października
- 10-11 października
- 20-21 maja
- 10-11 grudnia
Analiza pomiarów
- kontakt telefoniczny
Automatyka i mechatronika
- 18-20 marca
- 25-27 marca
- 03-05 kwietnia
- 24-26 kwietnia
- 17-19 kwietnia
- 22-24 kwietnia
- 06-08 maja
- 15-17 maja
- 20-22 maja
- 05-07 czerwca
- 17-19 czerwca
- 19-21 czerwca
- 03-05 lipca
- 28-30 sierpnia
- 09-11 września
- 18-20 września
- 02-04 października
- 09-11 października
- 23-25 października
- 04-06 listopada
- 13-15 listopada
- 18-20 listopada
- 02-04 grudnia
- 11-13 grudnia
- 16-18 grudnia
- 18-20 marca
- 27-29 marca
- 10-12 kwietnia
- 15-17 kwietnia
- 22-24 kwietnia
- 08-10 maja
- 22-24 maja
- 10-12 czerwca
- 24-26 czerwca
- 01-03 lipca
- 28-30 sierpnia
- 11-13 września
- 16-18 września
- 07-09 października
- 16-18 października
- 21-23 października
- 06-08 listopada
- 20-22 listopada
- 04-06 grudnia
- 09-11 grudnia
- 21-22 marca
- 15-16 kwietnia
- 13-14 maja
- 27-28 czerwca
- 16-17 września
- 24-25 października
- 21-22 listopada
- 09-10 grudnia
- 28-29 marca
- 25-26 kwietnia
- 09-10 maja
- 13-14 czerwca
- 05-06 września
- 30-31 października
- 07-08 listopada
- 05-06 grudnia
- 17-19 kwietnia
- 08-10 maja
- 05-07 czerwca
- 19-21 czerwca
- 18-20 września
- 16-18 października
- 13-15 listopada
- 11-13 grudnia
PLC - sterowniki logiczne
- 08-12 kwietnia
- 06-10 maja
- 10-14 czerwca
- 26-30 sierpnia
- 16-20 września
- 30 września-04 października
- 14-18 października
- 18-22 listopada
- 02-06 grudnia
- 15-19 kwietnia
- 24-28 czerwca
- 02-06 września
- 07-11 października
- 25-29 listopada
- 16-20 grudnia
- 06-10 maja
- 30 września-04 października
- 06-10 maja
- 26-30 sierpnia
- 04-08 listopada
- 08-12 kwietnia
- 22-26 kwietnia
- 06-10 maja
- 20-24 maja
- 03-07 czerwca
- 17-21 czerwca
- 01-05 lipca
- 26-30 sierpnia
- 16-20 września
- 07-11 października
- 21-25 października
- 04-08 listopada
- 18-22 listopada
- 02-06 grudnia
- 18-22 marca
- 22-26 kwietnia
- 20-24 maja
- 24-28 czerwca
- 09-13 września
- 14-18 października
- 18-22 listopada
- 09-13 grudnia
- 18-22 marca
- 08-12 kwietnia
- 22-26 kwietnia
- 06-10 maja
- 20-24 maja
- 03-07 czerwca
- 17-21 czerwca
- 01-05 lipca
- 26-30 sierpnia
- 09-13 września
- 23-27 września
- 07-11 października
- 21-25 października
- 18-22 listopada
- 25-29 listopada
- 02-06 grudnia
- 16-20 grudnia
- 25-29 marca
- 22-26 kwietnia
- 06-10 maja
- 20-24 maja
- 10-14 czerwca
- 24-28 czerwca
- 16-20 września
- 07-11 października
- 21-25 października
- 18-22 listopada
- 02-06 grudnia
- 20-24 maja
- 10-14 czerwca
- 07-11 października
- 09-13 grudnia
- 13-17 maja
- 24-28 czerwca
- 16-20 września
- 04-08 listopada
- 25-29 listopada
- 18-22 marca
- 10-14 czerwca
- 23-27 września
- 18-22 listopada
- 15-19 kwietnia
- 01-05 lipca
- 02-06 września
- 16-20 grudnia
- 15-18 kwietnia
- 24-27 września
Siemens Safety Integrated
- 12-15 listopada
- 02-05 kwietnia
- 03-06 czerwca
- 01-04 lipca
- 02-05 września
- 28-31 października
- 16-19 grudnia
Systemy HMI/SCADA
- 08-12 kwietnia
- 30 września-04 października
- 25-29 marca
- 17-21 czerwca
- 21-25 października
- 02-06 grudnia
- 22-25 kwietnia
- 14-17 października
Sieci przemysłowe
- 09-12 kwietnia
- 23-26 kwietnia
- 24-27 czerwca
- 10-13 września
- 22-25 października
- 10-13 grudnia
Cyberbezpieczeństwo automatyka
- 03-05 kwietnia
- 05-07 czerwca
- 18-20 września
- 28-30 października
- 13-15 listopada
SIMATIC PCS7
- 22-26 kwietnia
- 10-14 czerwca
- 21-25 października
- 25-29 listopada
Codesys
- 13-17 maja
- 17-21 czerwca
- 30 września-04 października
- 18-22 listopada
- 09-13 grudnia
Napędy SIEMENS
- 22-25 kwietnia
- 10-13 czerwca
- 23-26 września
- 18-21 listopada
- 08-11 kwietnia
- 24-27 czerwca
- 26-29 sierpnia
- 14-17 października
- 09-12 grudnia
- 20-23 maja
- 07-10 października
- 02-05 grudnia
- 17-20 czerwca
- 09-12 września
- 21-24 października
- kontakt telefoniczny
Sensoryka przemysłowa
- 08-09 kwietnia
- 03-04 czerwca
- 23-24 września
- 07-08 października
- 25-26 listopada
- 24-25 czerwca
- 02-03 grudnia
Mitsubishi
- 15-17 maja
- 11-13 września
- 06-08 listopada
- 18-22 marca
- 24-28 czerwca
- 02-06 grudnia
Programowanie
- kontakt telefoniczny
- 15-19 lipca
- 26-30 sierpnia
Roboty FANUC
- 18-20 marca
- 15-17 kwietnia
- 22-24 kwietnia
- 13-15 maja
- 03-05 czerwca
- 17-19 czerwca
- 23-25 września
- 21-23 października
- 04-06 listopada
- 02-04 grudnia
- 24-26 czerwca
- 18-20 września
- 20-22 listopada
- kontakt telefoniczny
Roboty ABB
- 18-20 marca
- 03-05 kwietnia
- 15-17 kwietnia
- 13-15 maja
- 20-22 maja
- 10-12 czerwca
- 17-19 czerwca
- 01-03 lipca
- 28-30 sierpnia
- 16-18 września
- 07-09 października
- 14-16 października
- 04-06 listopada
- 18-20 listopada
- 02-04 grudnia
- 09-11 grudnia
- 17-19 kwietnia
- 15-17 maja
- 05-07 czerwca
- 18-20 września
- 16-18 października
- 06-08 listopada
- 11-13 grudnia
Roboty KUKA
- 25-27 marca
- 15-17 kwietnia
- 22-24 kwietnia
- 06-08 maja
- 20-22 maja
- 03-05 czerwca
- 10-12 czerwca
- 24-26 czerwca
- 01-03 lipca
- 28-30 sierpnia
- 09-11 września
- 23-25 września
- 07-09 października
- 21-23 października
- 04-06 listopada
- 18-20 listopada
- 02-04 grudnia
- 09-11 grudnia
- 08-10 kwietnia
- 12-14 czerwca
- 25-27 września
- 23-25 października
- 25-27 listopada
Roboty przemysłowe
- 24-26 kwietnia
- 22-24 maja
- 26-28 czerwca
- 18-20 września
- 23-25 października
- 06-08 listopada
- 04-06 grudnia
Roboty COMAU
Integracja ROBOTÓW
Tworzywa sztuczne
- 08-11 kwietnia
- 13-16 maja
- 10-13 czerwca
- 16-19 września
- 07-10 października
- 28-31 października
- 09-12 grudnia
- 22-26 kwietnia
- 03-07 czerwca
- 30 września-04 października
- 02-06 grudnia
- 20-22 marca
- 08-10 maja
- 12-14 czerwca
- 25-27 września
- 16-18 października
- 06-08 listopada
- 25-27 listopada
- 16-18 grudnia
- 06-07 maja
- 18-19 listopada
- 17-19 kwietnia
- 22-24 maja
- 19-21 czerwca
- 11-13 września
- 23-25 października
- 20-22 listopada
Kompozyty polimerowe
- 17-19 czerwca
- 04-06 grudnia
Druk 3D
- 10-12 kwietnia
- 05-07 czerwca
- 17-19 czerwca
- 02-04 października
- 27-29 listopada
Obróbka cieplna
- kontakt telefoniczny
Inżynieria materiałowa i metalurgia
Zgrzewanie oporowe
- kontakt telefoniczny
- kontakt telefoniczny
Bezpieczeństwo maszyn
- 08 maja
- 19 czerwca
- 18 września
- 27 listopada
- 14 marca
- 20 czerwca
- 19 września
- 28 listopada
- 09 maja
- 23 października
- kontakt telefoniczny
Utrzymanie ruchu TPM
- 20-22 marca
- 13-15 maja
- 22-24 maja
- 10-12 czerwca
- 01-03 lipca
- 16-18 września
- 16-18 października
- 06-08 listopada
- 27-29 listopada
- 12-14 czerwca
- 04-06 grudnia
- 15-17 kwietnia
- 04-06 września
- 04-06 listopada
- 25-27 marca
- 17-19 kwietnia
- 09-11 września
- 11-13 grudnia
- 17-19 czerwca
- 16-18 grudnia
- 20-22 marca
- 10-12 czerwca
- 14-16 października
Metodologia SMED
Metodologia FMEA
- 05-07 czerwca
- kontakt telefoniczny
- kontakt telefoniczny
- kontakt telefoniczny
- kontakt telefoniczny
- kontakt telefoniczny
- kontakt telefoniczny
Lean Manufacturing
- 16-18 października
Kompetencje lidera
- 08-10 maja
- 25-27 września
- 25-27 listopada
- 11-12 kwietnia
- 24-25 października
Zarządzanie projektami przemysłowymi
- 11-12 kwietnia
- 16-17 maja
- 18-19 września
- 05-06 grudnia
- 09-10 maja
- 26-27 września
Kompetencje zarządcze w transformacji cyfrowej
Kompetencje cyfrowe
Zarządzanie zakładem produkcyjnym
Elektromobilność
- 10-12 kwietnia
- 20-22 listopada
OZE w budownictwie
Elektroenergetyka
- 05-07 czerwca
- 04-06 grudnia
Energetyka
- 09-10 kwietnia
- 05-06 września
Automatyka Budynkowa
Siemens NX
Siemens Solid Edge
Lista klientów...
...którzy skorzystali z naszych szkoleń.
OPA BYTOM Sp. z o.o.Argo-Hytos
Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o. (GK Polimex Mostostal S.A.)
Famot
Synthos
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie
Borgwarner
Improdex Sp. z o.o.
Askom Sp. z o.o.
Antolin Silesia Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Urząd Dozoru Technicznego
Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Częstochowskiej
Sohbi Craft Poland Sp. z o.o.
Euro-Comfort Sp. z o.o.
BGH Polska Sp. z o. o.
BITRON POLAND Sp. z o.o.
Borgers Polska Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie
Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Politechnika Świętokrzyska
Starostwo Powiatowe w Kielcach
Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku
Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.
Techinstall Tomasz Podgórny
Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy
International Paper Polska Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Urząd Pracy m. st. Warszawy
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Alteams Poland Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych LIFT SERVICE S.A.
Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie
DWS Wind Turbine Service Sp. z o.o.
Tarczyński S.A
Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
FORGLASS Sp. z o.o.
Antolin Silesia Spółka z o.o
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice
Joysonquin Automotive Systems Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
NexoTech S.A.
Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie Koźlu
Kompania Piwowarska S.A.
IKEA Industry Poland Sp. z o.o.
Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach
Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miasto Piotrków Trybunalski
Paged Sklejka S.A.
Bekuplast S.A.
Sika Automotive Złotoryja sp. z o.o.
Hydac Sp. z o.o.
Gdańska Stocznia REMONTOWA im. J. Piłsudskiego S.A.
Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. sp. z o.o.
Werner Kenkel Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Starostwo Powiatowe w Rypinie
Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
MA Polska S.A.
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
BASF Polska Sp. z o.o.
Forglass Sp. z o.o.
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie
Alstom Konstal S.A.
Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.
CZEMAR Sp. z o.o.
Eltek Poland Sp. z o.o.
Hager Group
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie
Powiatowe Centrum Edukacji w Pile
Żywiec Zdrój S.A. Zakład Produkcyjny
DeLaval Operations Sp. z o.o.
Interkadra Sp. z o.o.
Starosta Inowrocławski
P.P.U.H. AT-PLAST Andrzej Talik
Alu-Druckguss Sp. z o.o.
Bimex-Böllhoff Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu Zdroju
Wepa Piechowice Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Chesterton International Polska Sp. z o.o.
Askom Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Doskonalenia Zawodowego Sp. z o.o.
Nu Media Elżbieta Jażdżewska
Huta Pokój Profile Sp. z o.o.
Agromaks Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach
Elzat Sp. z o.o.
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I w Opolu
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu Zdroju
Syntea S.A.
SIGMA S.A.
Starostwo Powiatowe w Kościerzynie
Starostwo Powiatowe w Rypinie
IDEAL Automotive Zielona Góra Sp. z o.o.
Precizo p. z o.o.
Sopem Sp. z o.o.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie
Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Urząd Miasta Częstochowy
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Rectus Polska Sp. z o.o.
CARGOTEC Poland Sp. z o.o. WOO HIAB
Urząd Miasta Żory
Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
Mirage Boats W. Bychto i Wspólnicy s.k
Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Interkadra Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A.
PUP w Zielonej Górze
PUP Strzelce Opolskie
PUP Kamienna Góra
Opoczno Sp z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy dla powiatu Nowosadeckiego
Fundacja Imago
PUP Rybnik
FUCHS OIL CORPORATION Sp. z o.o.
MAVEX-REKORD Oddział w Polsce
BEUMER Group Poland Sp. z o.o.
CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.
Gestamp Wrocław Sp. z o.o.
PMC Hydraulika Sp. z o.o.
BOSMAL Sp. z o.o.
TRI POLAND
PPHU POKORA WIESŁAW
PROMA POLAND Sp z o.o.
Nowy Styl Sp. z o.o.
PLASTWAG S.A.
ELEKTROPLAST Sp. z o.o.
Walsroder Casings Polska Sp. z o.o.
Plas.co.tech Poland sp. z o.o.
Orzeł Biały Spółka Akcyjna
PONAR WADOWICE S.A.
STEICO Sp. z o.o.
GKN Driveline Polska Sp. z o.o.
Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
Sutco-Polska Sp. z o.o.
HSK Sp z o.o.
Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
Metchem Sp. z o.o.
Kongsberg Automotive Sp z o.o.
KBR POLAND Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Plasma SYSTEM S.A.
Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Stora Enso Narew Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy Rybnik
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
OT Port Gdynia Spółka z o.o.
Custom Colours
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
PUP w Słupsku
BIOAGRA S.A.
Electrolux Poland Sp. z o.o.
GEDIA Poland Sp. z o.o.
DELFO Polska S.A.
EATON AUTOMOTIVE SYSTEMS Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy Katowice
Powiatowy Urząd Pracy Szczytno
Powiatowy Urząd Pracy Nowy Targ
Centrum Aktywizacji Zawodowej w Nysie
Powiatowy Urząd Pracy Pyrzyce
CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.
VALEO AUTOSYSTEMY Sp. z o.o.
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji
Lear Corporation Poland II Sp z o.o.
BMTI Sp. z o.o.
Poczta Polska S.A.
PKP Energetyka S.A.
PUH Pneumatyka S.C.
IMI International Sp. z o.o. Oddział TA Hydronics
MAGNA Formpol Sp.z o.o.
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Walcownia Metali
Bydgoski Dom Technika NOT
HYDROKRAK Sp. zo.o.
Ficomirrors Polska Sp. a o.o.
Opoczno Sp z o.o.
Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.
PROBUD Sp. z o.o.
Lamela Sp. z o.o.
Corgotec Poland Sp. z o.o.
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
PRT Radomsko Sp. z o.o.
KIRCHHOFF Polska sp. z o.o.
Korpo Sp. z o.o.
TEVA Pharmaceuticals Polska Sp z o.o.
Volvo Polska Sp. z o.o.
ETO MAGNETIC Sp z o.o.
Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych
Opoczno Sp z o.o.
British-American Tobacco Polska S.A.
Magneti Marelli
ArcelorMittal Poland
FoodCare Sp. z o.o.
Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.
Hilton Foods LTD
Magneti Marelli
MW Lublin Sp. z o.o.
Teksid Iron Poland
MAGNA Automotive Poland
Nexteer Automotive Poland
Jokey Plastik
Faurecia Wałbrzych S.A.
Kombinat Koksochemiczny Zabrze S.A.
LUXOR
Hydropress
RR Donnelley
Unilever
J Marine
BWI Poland
Korpo Sp. z o.o.
Hutchinson Poland
Somar
Stelweld
NTP S.A.
Barre Thomas Poland
SGS Eko-Projekt
DS Smith Polska
WIAK Sp. z o.o.
Instytut Spawalnictwa
Politechnika Śląska
Politechnika Śląska
ZKZ Jarocin
MAN BUS SP. Z O.O.
EURONIT SP. Z O.O.
FIAT AUTO POLAND S.A.
FERD Firma Robót Inżynieryjnych i drogowych
KEBROL SP. Z O.O.
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
UDT: Urząd Dozoru Technicznego
NAFTA SP. Z O.O.
METSO MINERALS (POLAND) SP Z O.O.
Huta Łabędy
Regionalne Biuro Projektu DGA
Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Becker Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd pracy w Tychach
UNIWERSYTET RZESZOWSKI