Szukasz szkolenia? Masz pytania?
Tel: 32 4111 000
Dział CNC: 515 485 139
Kursy i warsztaty praktyczne kierowane do Służb utrzymania ruchu w tym działów: automatyki, mechanicznych, energetycznych, technicznych oraz projektowo-konstrukcyjnych. Zapisz się
Kursy i warsztaty inżynierskie Zapisz się
Coraz więcej firm przemysłowych odchodzi od klasycznych rozmów kwalifikacyjnych i „upiększonych” CV. Zamiast nich coraz częściej stosuje się testy kompetencyjne — praktyczne zadania, case studies oraz symulacje realnych problemów. Dlaczego test staje się standardem w rekrutacji techni…
Pracujemy na sprzęcie:
| |
| |
|
Sale i laboratoria szkoleniowe, klimatyzowane, duże i przestronne. Stanowiska dla kursantów zostały specjalistycznie wyposażone. Każdy z uczestników ma dostęp do stacji komputerowych z oprogramowaniem symulacyjnym, najnowszych katalogów produktowych, przekrojów komponentów hydrauliki, bogato wyposażonych laboratoriów wykorzystywanych do wykonywania ćwiczeń praktycznych.
Nasze sale i laboratoria szkoleniowe zapewniają możliwość pracy na przemysłowych komponentach i układach hydrauliki siłowej najpopularniejszych producentów – PARKER Hannifin, BOSCH Rexroth, Manuli Fluiconnecto, HYDAC oraz PONAR WADOWICE.
Podczas praktycznych zajęć wykorzystujemy różnorodne stanowiska szkoleniowe. W zależności od stopnia kursu do dyspozycji naszych kursantów oddajemy następujące wyposażenie:
Stanowiska posiadają unikalną i jedyną w kraju konstrukcję umożliwiającą ćwiczenia na różnym stopniu zaawansowania:
Stanowiska posiadają unikalną i jedyną w kraju konstrukcję umożliwiające ćwiczenia na różnym stopniu zaawansowania:
Stanowisko do ćwiczeń praktycznych prezentuje klasyczne działanie układu hydraulicznego. Dzięki zastosowaniu elementów zbudowanych z tworzywa PMMA, doskonale widoczne są wszystkie kanały, przepływy oraz wnętrza każdego komponentu znajdującego się w instalacji podczas jej pracy.
Stanowisko sterowane jest z układu automatyki z wizualizacją na panelu operatorskich. Układ wykorzystywany jest do dogłębnego poznania działania instalacji hydraulicznej, pokazania słabych i mocnych stron, pokazania najbardziej awaryjnych miejsc oraz sposobów ich szybkiego rozwiązywania. Elementy składowe układu:
Zasilacz w całości składa się z komponentów przemysłowych. Wyposażony jest w dwa niezależne układy pompowe, złożone z pomp zębatych o różnych zarysach zębów (proste i skośne). Dzięki zastosowaniu transparentnego włazu rewizyjnego, przegrody wykonanej z tworzywa sztucznego oraz podświetlenia wnętrza zbiornika, zasilacz umożliwia wizualną analizę przepływu cieczy podczas rozruchu układu oraz w stanie ustalonym.
Stanowisko napędów hydrauliki mobilnej oraz mobilnych układów sterowania w technice proporcjonalnej - system sterowania Iqan - Parker Hannifin.
Stanowisko napędów mobilnych, wyposażone w układ napędowy z pompą o zmiennej wydajności oraz system sterowania Load Sensing (LS).
Podczas szkoleń wykorzystujemy również unikatowe elementy i komponenty dydaktyczne:
Kursanci poznają i wykonują szereg ćwiczeń z wykorzystaniem profesjonalnych przemysłowych narzędzi i aparatury pomiarowej. Do dyspozycji oddajemy:
Nasze laboratoria szkoleniowe wyposażone są również w elektroniczny katalog komponentów hydrauliki siłowej znajdujących się w dyspozycji kursantów. Każdy komponent oznakowany jest kodem kreskowym. Zbliżenie kodu do elektronicznego czytnika pozwala natychmiast wyświetlić kartę katalogową przedmiotowego elementu. Pozwala on na szybką identyfikację komponentu jak również uzyskanie szczegółowych informacji – charakterystyka, parametry techniczne i wiele innych.
W trakcie zajęć prezentujemy możliwości oraz zachęcamy do stosowania oprogramowania Fluidsim-h. Jest to znane i cenione rozwiązanie do nauki budowy, symulacji, analiza parametrów układów sterowania hydraulicznego i elektrohydraulicznego. Dzięki temu oprogramowaniu możliwa jest analiza oraz przepływ medium przez wybrane elementy układu hydraulicznego, wyznaczanie spadków ciśnień na zaworach znajdujących się w układzie, wyznaczanie prędkości i wyznaczanie parametrów roboczych elementów wykonawczych.
Prowadzący szkolenia posiadają szeroką wiedzę techniczną zarówno praktyczną, jak i teoretyczną oraz wieloletnią praktykę z udokumentowanym stażem pracy zawodowej oraz zrealizowanymi wdrożeniami przemysłowymi. Dodatkowo prowadzą działalność doradczą i są ekspertami z zakresu napędów i sterowań o zasięgu krajowym. W trakcie szkoleń prezentują rzeczywiste sytuacje, z którymi spotkali się w swojej pracy zawodowej.
Nasi trenerzy są otwarci na sugestie zgłaszane przez kursantów. Wielokrotnie w trakcie szkoleń rozwijane są zagadnienia odbiegające od standardowego programu, które obejmują specyficzne aspekty pracy kursantów.
Zrealizowane kursy prowadzą także do nawiązania współpracy pomiędzy firmą EMT Systems Sp. z o.o. oraz przedstawicielami zakładów przemysłowych, w zakresie: projektów, modernizacji, a także uruchomień hydraulicznych układów maszyn i linii technologicznych.
Wypełnij formularz, aby zapisać się na szkolenie.
Wybierz z dostępnych terminów lub skontaktuj się z nami tel: 32 4111 000, jeśli interesuje cię indywidualne szkolenie dla Twojej firmy.
Zapytaj o szkolenie Zgłoszenie na szkolenie
* pole wymagane
UWAGA!
Zanim wyślesz formularz, upewnij się, że na dany termin są jeszcze dostępne miejsca.
Napisz do nas na czacie lub zadzwoń: 32 4111 000
To provide the best experiences, we and our partners use technologies like cookies to store and/or access device information. Consenting to these technologies will allow us and our partners to process personal data such as browsing behavior or unique IDs on this site and show (non-) personalized ads. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
Click below to consent to the above or make granular choices. Your choices will be applied to this site only. You can change your settings at any time, including withdrawing your consent, by using the toggles on the Cookie Policy, or by clicking on the manage consent button at the bottom of the screen.